5 gadżetów o których marzy każdy facet

5 gadżetów o których marzy każdy facet

5 gadżetów o których marzy każdy facet

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Coś w tym jest, ponieważ uwielbiają otaczać się różnego typu gadżetami, które akurat są na topie. Zobaczmy, co w trawie piszczy i co aktualnie jest na liście najbardziej pożądanych męskich akcesoriów. Przedstawiamy państwu 5 gadżetów o których marzy każdy facet i bez których da się żyć, jednak z nimi życie jest fajniejsze:

 

 

#1. PS4 & Xbox One

Być może to nie jest już nowość, jednak nie można nie wspomnieć o najnowszych wersjach konsol. Zarówno PS4 jak i Xbox One to pozycja „must have” na liście każdego miłośnika gier. Obie konsole proponują świetną grafikę i szybkość gry. Warto wspomnieć także, że największe nowości wśród gier nie mają już swoich wydań na starsze wersje sprzętu.

 

gadżetów o których marzy każdy facet

 

 

 

#2. Dron

Marzeniem każdego faceta jest dron. Można jednak iść trochę dalej. Parrot – najsłynniejsza firma produkująca drony, niedawno wypuściła na rynek mały hydrofil, czyli latający dron, który może pływać. Jest to sprzęt niedrogi i niewymagający specjalnej wiedzy z dziedziny technologii. Urządzenie posiada małą kamerkę do robienia zdjęć. Dronem steruje się za pomocą telefonu.

 

gadżetów o których marzy każdy facet

5 gadżetów o których marzy każdy facet

 

 

#3. Okulary VR

Kolejnym niesamowitym gadgetem są okulary VR wyprodukowane przez firmę Samsung. Urządzenie to sprawia, że telefon staje się ekranem zarówno do gier, jak i video. Sterowane są za pomocą gładzika. Taki sprzęt daje nowe możliwości i na pewno każdy mężczyzna chciałby mieć te okulary w swojej kolekcji.

 

gadżetów o których marzy każdy facet

 

 

#5. Zegar Clocky.

Wychodząc trochę poza drogie zabawki, warto zwrócić uwagę także na sprzęty użytku domowego. Przykładem jest uciekający zegar Clocky. To wspaniały gadget dla każdego śpiocha, który ciągle spóźnia się do pracy lub szkoły. Zegar zainstalowane ma kółka, na których szaleńczo ucieka przed zaspanym właścicielem.

 

gadżetów o których marzy każdy facet

5 gadżetów o których marzy każdy facet

#5. Opaska Moov Now.

Dla fanów sportu idealną propozycją wydaje się zgrabna i funkcjonalna opaska fitnessowa Moov Now. To niepozorne urządzenie posiada dziewięcioosiowy żyroskop, który zbiera wszystkie dane ruchowe. Opaska jest kompatybilna z telefonem, dzięki niej będziesz wiedział, czy ćwiczysz dobrze. Urządzenie jest wodoodporne, dlatego też sprawdzi się na basenie.

 

gadżetów o których marzy każdy facet

 

Źródło: Redakcja czasnawas.pl

 


Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


 

Leave a Comment