Ten facet narysował własną mapę Maruderów aby

grid-cell-28228-1461030358-4

W każdym momencie fani Harry’ego Pottera mogą wkraść magiczny świat do swoich normalnych Mugolskich żyć. Więc kiedy Evan Onuskanich miał szansę stworzyć niesamowitą mapę Maruderów dla  jego dziewczyną musiała paść propozycja nie do odrzucenia..

 

This Guy Drew His Own Marauder’s Map To Propose To His Girlfriend

 

 

Evan Onuskanych nie był wielkim fanem świata czarodziejów i mugoli. Zmieniło się to, gdy poznał Kelsey Davis, zagorzałą miłośniczkę przygód Harry’ego i kumpli. Kiedy nadszedł ten wielki moment i Evan postanowił się oświadczyć, złożył Kelsey propozycję nie do odrzucenia. Własnoręcznie wykonał Mapę Maruderów ich związku…

 

Kliknij i zobacz więcej!


Rozważałem różne sposoby oświadczenia się, ale chciałem, żeby był to sposób unikalny, tak jak unikalny jest nasz związek. Wszystkie nudne i oklepane sposoby z miejsca odrzuciłem. Spędziłem dobrych kilka godzin w necie szukając inspiracji i doszedłem do wniosku, że muszę wymyślić coś samemu.


Własnoręczne narysowanie, wycięcie i zalaminowanie mapy przedstawiającej najważniejsze kamienie milowe ich związku zajęło Evanowi 2 dni.

Kliknij i zobacz więcej!
Pomysł właściwie sam wskoczył mi do głowy, gdy wypowiedziałem słowo „mapa”. Jako szablonu użyłem Mapy Maruderów, ale szczegóły mapy dopracowałem samemu. Musiałem się upewnić, że na tej mapie jesteśmy oboje we właściwym miejscu, w miejscu, w którym chcę się oświadczyć.
Kliknij i zobacz więcej!

Na mapie znajduje się Spring-Ford, liceum, w którym się poznali.
Kliknij i zobacz więcej!
„Stalowe Miasto” – Pensylwania i kawiarnia, do której poszli na pierwszą randkę.
Kliknij i zobacz więcej!
Penn State, gdzie oboje chodzili na studia.
Deike to budynek, w którym uczęszczałem na zajęcia. Ona chodziła do HHD. Forum to miejsce, w którym odbywała się większość zajęć na pierwszym roku. Pollock Commons – tam mieszkaliśmy na pierwszym roku, a w East Halls mieszkaliśmy jako stażyści. Na mapie umieściłem też kilka postaci – przyjaciół, którzy są nieodzowną częścią naszej wspólnej podróży.

Kliknij i zobacz więcej!

I ich ulubiony szlak „The Beach”, na którym Evan przekazał mapę Kelsey i na którym oświadczył jej się.

 

Kliknij i zobacz więcej!

Narzeczeni nie mają jeszcze sprecyzowanych planów, jak będzie wyglądał ich ślub, ale Evan nie ukrywa, że przemycą kilka pomysłów z książek J.K. Rowling.
Kliknij i zobacz więcej!
Gdyby to zależało tylko od Kelsey, nasz cały ślub byłby przykładem Potteromanii.