Ten bohater każdego dnia ratuje dzikie zwierzęta

man-brings-water-wild-animals-kenya-1-58aac6da05dba__700

 

Poznajcie Patricka Kilonzo Mwalua, mężczyznę pochodzącego z Kenii. Patrick każdego dnia dostarcza wodę dla dzikich zwierząt na tereny dotknięte suszą w Tsavo West National Park. Nasz bohater  jest miejscowym rolnikiem i wpadł na ten pomysł po zobaczeniu zniszczeń jakie dokonała susza. 

Mwalua poświęca kilka godzin dziennie na transport 3000 litrów wody w miejsce wodopoju. Ostatniej nocy zauważył stado 500 bawołów czekających, właśnie na jego transport. Kilka osób w Ameryce postanowiło pomóc Patrickowi w jego przedsięwzięciu, prowadząc zbiórkę pieniędzy na GoFundMe.

 

 

Zapraszamy do wsparcia zbiórki na GoFundMe

One thought on “Ten bohater każdego dnia ratuje dzikie zwierzęta

  1. Weryfikowalibyście jakoś te swoje pseudonewsy. Tak się składa że widziałem tę cysternę kilka dni temu i tak to wygląda z innej perspektywy. w Tym miejscu jest hotel „Sarova Salt Lick Game Lodge”, a ten wodopój wraz ze zwierzętami to jego główna atrakcja.
    Krótko mówiąc ten wodopój jest sponsorowany przez ten hotel, bo na niego zarabia. Ktoś zrobił fotkę cysterny z jego kierowcą i dopisał do tego historyjkę. Strona hotelu http://www.sarovahotels.com/saltlick-tsavo/

Leave a Comment