czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Ciężki dym

Rozpoczęcie ślubu

Ciężki dym, jako "taniec w chmurach"

Pierwszy taniec to wyzwanie! Z nami będzie o wiele łatwiej, a przede wszystkim efekt będzie wyglądał niesamowicie oraz bajecznie! W naszej bogatej ofercie znajdziesz profesjonalne maszyny (wytwornice) ciężkiego dymu, gdzie efekt staje się “oczywistością”! Ciężki dym do pierwszego tańca doda pewności siebie, pokona błędy w krokach, a goście skupią się na pokazie Pary Młodej podczas pierwszego tańca.

 

Warto nadmienić, iż bajecznym efektem jest fontanna iskier, która w połączeniu tworzy niesamowity klimat. Nasz “Taniec w chmurach” sprawi, że oprawa Twojego tańca będzie magiczna, zapewni niezapomniane wrażenia Tobie i wszystkim, którzy oglądają Twój taniec.

Nasze wytwornice o pojemności 50l oraz 23 kg suchego lodu.

Efekt “tańca” w chmurach, aż do 6 minut ciągłego działania.

Absolutnie! Nasze wytwornie nie powodują takich efektów.

Nasze maszyny działają w oparciu o suchy lód.

ciezki dym czas na was nowy sacz tarnow krakow gorlice ropa szczawnica tuchow grybow wynajem ciezkiego dymu taniec w chmurach

Ciężki dym na wesele przewidziany jest o Par Młodych zarówno świetnie radzących sobie z tańcem, jak i tych, którym przychodzi to z większą trudnością. Gęsty dym maskuje małe niedoskonałości, czy małe wpadki. Do uzyskania pożądanego efektu używamy wytwornicy, która swoją zasadę działania opiera na stosowaniu suchego lodu. Maszyna nagrzewa się pomiędzy 45 min, a 1.5h.

 

Puszczany ciężki dym nie ma zapachu, jest on zupełnie bezwonny. Jakieś wymogi? Zalecenia, aby efekt był jeszcze lepszy? Owszem. Zawsze możemy sprawić, aby Nasz „taniec w chmurach” wyglądał bajecznie. Z doświadczenia długość trwania pierwszego tańca to 3-4 minut. Przez cały okres trwania całkowicie musimy wyłączyć klimatyzację! Pozamykać okna, drzwi.

ciezki dym na pierwszy taniec w chmurach nowy sacz czas na was atrakcje dekoracje weselne rezerwacja terminow na twoje wesele od czego zaczac
Świetny efekt

Ciężki dym - "must have" Twojego wesela

Nasz dym unosi się blisko podłoża, który przypomina gęste obłoki. Ciężki dym zapewnia dodatkowy atut, jaki jest zakrycie ewentualne niedoskonałości taneczne, które są zrozumiałe, z racji tego, iż Para Młoda jesteście w centrum uwagi, co może generować bardzo duży stres.

 

Drugą sytuacją jest przygotowany, wyuczony taniec, gdzie ciężki dym jest pięknym dodatkiem. Biały dym jest jednym z bardzo lubionych efektów scenicznych. Dym pełni rolę elementu dekoracyjnego.

Facebook

Przejdź do Naszego serwisu społecznościowego. Znajdziesz więcej zdjęć, filmów z Naszych realizacji.

Instagram

Kolejnym naszym źródłem przekazu informacji oraz kanałem dotarcia do klientów jest Instagram.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.