czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Mega serce LED

Nietuzinkowa atrakcja

Mega serce LED

Prezentujemy olbrzymie rozświetlone serce, które obrało miano “Mega serce LED”. Jego zastosowanie jest ogromne. Służy jako ścianka dla Państwa Młodych, bądź też jako fotościanka do zdjęć gości. Jego gabaryty, a dokładnie 320×250 cm zapewnia świetny klimat do zdjęć.

 

Atrakcja, o której mowa prezentuje się zjawiskowo. Jego rozmiar tworzy atmosferę i sam zaprasza do “kilku fotek” na pamiątkę. Ozdobna atrakcja i jego ciepła barwa żarówek gwarantuje zdumienie Twoich gości.

Dla Państwa ciekawości, serce posiada 34 żarówki.

Wokół sera na piórkach jest listwa ochronna.

Duże serce LED to rozmiar 330×250 cm.

Wyślij zapytanie, poprzez formularz kontaktowy.

mega sece led wynajem atrakcji dekoracji weselnych czas na was idealne dodaki na twoje przyjecie nowy sacz i okolice

Dekoracje ślubne są niezwykle ważnym elementem, podczas przygotowania ceremonii oraz samego przebiegu imprezy. Każdy chciałby, aby “jego wymarzony dzień” był wyjątkowy, a jeszcze lepiej byłoby, gdyby Nasi goście bawili się przednio. Jako pomoc może okazać się wynajem Mega serca LED.

 

Część gości chciałoby mieć swoją pamiątkę z wesela, a dekoracja, o której wspominamy zapewnia to w 100%. Piękne zdjęcia przypominają o pozytywnych emocjach, panujących w danej chwili. Dodatek, który służy również jako element fotościanki dla gości zostaje w pamięci na zawsze.

oswietlenie sali led jak zadac o kazdy detal wesela czas na was atrakcje weselne dekoracje slubne nowy sacz nawojowa ropa tegoborze iwkowa gorlice ropa gorlice krynica zdroj
Efekt wizualny

Oświetlenie sali LED

Podczas idealnego planowania wesela nie może zabraknąć oświetlenia ledowego. Piękne oświetlenie sali weselnej zawsze przykuwa uwagę. Dekoracja światłem umożliwia wiele, dzięki jego podstawowej funkcjonalności, czyli wybór dowolnego koloru.

 

Najtrwalsze wspomnienia gości weselnych z Twojego przyjęcia może okazać się pierwsze wrażenie po wejściu do jadali, czy sali tanecznej…a co może zagwarantować tak niesamowite wrażenie – właśnie oświetlenie sali LED!

Facebook

Przejdź do Naszego serwisu społecznościowego. Znajdziesz więcej zdjęć, filmów z Naszych realizacji.

Instagram

Kolejnym naszym źródłem przekazu informacji oraz kanałem dotarcia do klientów jest Instagram.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.