czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Ścianki dekoracyjne

Fotościanki na ślub

Ścianka kwiatowa na wesele

Wybór ścianki weselnej, jako dekoracja weselna – należy do najprzyjemniejszych obowiązków, jaką czeka głównie przyszłe Panie Młode. Ścianka dekoracyjna stojąca tuż za Parą Młodą to integralna część naszego wesela. Posiadamy dwie ścianki dekoracyjne, które wybierane są w zależności od motywu przewodnego imprezy.

 

Pierwszą ścianką, którą weźmiemy pod lupę – to fotościanka kwiatowa, która zawiera ponad 4 000 szt. białych kwiatów. Idealnie wpasowuje się w styl gramour, bądź elegancki. Ścianka dekoracyjna stworzona jest z naturalnie wyglądających kwiatów, które wyglądają, jak żywe!

Dwie – pierwsza kwiatowa, druga rustykalna.

Możemy być w środku tygodnia z oferowaną ścianką.

Montujemy ściankę w ciągu 15 minut, wraz z stelażem.

Przejdź do zakładki “kontakt” i zapytaj o swój termin.

scianka dekoracyjna fotoscianka za para mloda do zdjec czas na was atrakcje weselne kwiaty dekoracje slubne oferta weselna nowy sacz rezerwacja terminu wypozyczalnia sprzetu weselnego

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru ścianki za Parą Młodą? Każda fotościanka powinna być dopasowana do przede wszystkim możliwości finansowych, wielkości powierzchni sali weselnej oraz stylistyki całego przyjęcia. Warto mieć na uwadze fakt, iż ścianka może okazać się małym, ale bardzo istotnym dodatkiem weselnym.

 

Obecnie ścianka weselna za parą młodą to prawdziwy “must have”. Pomysłów, jako tło może być wiele, My wychodząc na przeciwko, proponujemy kilka wariantów i rozwiązań, aby Twoje przyjęcie stało się błyskotliwe oraz wyjątkowe.

scianka dekoracyjna fotoscianka za para mloda do zdjec czas na was fotolustro ciezki dym fotanna iskier napisy love milosc balony z helem nowy sacz i okolice
Styl BOHO

Ścianka drewniana dekoracyjna

Drewniane tło weselne, czyli popularnie nazywane rustykalne to element Twojej dekoracji sali weselnej. Państwo Młodzi skupiają wielką uwagę, co do detalów – a jednym z nich jest wybór ścianki dekoracyjnej. 

 

Drewniane tło szczególnie sprawdzi się na weselach w stylu rustykalnym, luźnym, czy plenerowym. W pakiecie dołączamy kilka elementów dekoracyjnych – czyli napis “Mąż”, “Żona”, kwiaty, czy też kurtynę świetlną.

Facebook

Przejdź do Naszego serwisu społecznościowego. Znajdziesz więcej zdjęć, filmów z Naszych realizacji.

Instagram

Kolejnym naszym źródłem przekazu informacji oraz kanałem dotarcia do klientów jest Instagram.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.