czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Fotolustro

Fotobudka, czy Fotolustro?

Czym się wyróżnia fotolustro?

“Magiczne Zwierciadło” zapewnia niesamowity FUN! Przejdź do artykułu, gdzie zapewnimy Cię, że nasze imprezowe fotolustro to MUST HAVE Twojego wesela! Cała otoczka śmiesznych gadżetów, pozowania do zdjęć, wklejania zdjęć do pamiątkowego albumu – gwarantuje niezapomniane chwile. Zawsze mamy wiele pytań, apropo Naszych usług. Zapraszamy do artykułu poniżej.


Jak wygląda usługa?  Na początku zbliżamy się do fotolustra, podczas sesji zobaczysz swoje odbicie. Podczas całej “otoczki” świetnej zabawy masz dostęp do śmiesznych gadżetów tj. maski, kapelusze, tabliczki,  czy peruki. W tym artykule, dowiesz się o: zdjęciach, asystentach, tłach, szablonach, animacjach, dekoracjach, słupkach, księgach zdjęć, galerii online, pendrive, czy też krótkometrażowego filmiku. Dużą część materiałów mogą Państwo znaleźć na naszym oficjalnym FanPage na Facebook’u lub Instagramie. Zapraszamy dalej…

Przed sesją, to Ty, decydujesz, na jaki szablon się decydujesz np. paski lub poziome.

W ciągu 10 sekund otrzymujesz wydruk zdjęć, zgodnych z szablonem.

Pamiątkowe zdjęcia muszą trafić do Twojego albumu.

Przez 30-40 sekund Fotolustro zabiera Cię w znakomitą zabawę.

fotolustro glamour czas na was wynajem zwierciadla fotobudka nowy sacz

Często myślimy nad własnym weselem, aby uatrakcyjnić i umilić czas na dla i Naszych gości. Podpowiemy….odpowiedź brzmi “FOTOLUSTRO”. Jest to nietuzinkowa atrakcja weselna, która gwarantuje dobrą zabawę, uśmiech, integrację zaproszonych gości. Zdjęcia zostają dla Ciebie, jak i każdej osoby, wykonującej zdjęcie. Zostaw pamiątkę, wklejając ją do fotoalbumu. Dajemy możliwość wyboru tematycznych szablonów, wydruku, czy też filmiku, który zadba o motyw przewodni Twojej imprezy.

 

NOWOŚĆ na rynku! FOTOBUDKA w wersji lustrzanej, to świetna zabawa dla wszystkich! Dysponujemy ogromną ilością śmiesznych gadżetów, podczas sesji. “Kopia zostaje”, co to znaczy? FOTOLUSTRO drukuje dwie kopie zdjęć, jedna zostaje na pamiątkę dla każdego gościa, a druga służy do wklejenia do księgi gości, aby Państwo młodzi mieli niesamowitą pamiątkę. Wielką radość sprawia Nam spotykanie się ponownie z byłymi parami młodymi na innych weselach, które po dziś dzień wspominają usługę fotolustra, zdjęcia, fotoalbum, czy śmieszne sytuacje podczas wspólnego spotkania.  

czas na was atrakcje weselne fotolustro drewniane boho rustykalne czas na was jak zapoznac sie z oferta atrakcje weselne nowy sacz
Klimatyczny nastrój

Nasza wersja BOHO FOTOLUSTRA

Nie ukrywamy, że styl rustykalny to nasz ulubiony klimat
wesela, dlatego specjalnie dla Naszych klientów
opracowaliśmy autorski klimat, w którym spędzamy czas,
przy naszym fotolustrze. Zastanawiasz się, jakby
wyglądała nasza usługa w Twoim domu weselnym?
Zwiedziliśmy większą ilość domów, zapytaj o konkrety. Na
naszym FanPage znajdziesz dużą ilość zdjęć z realizacji.

 

Nasz pakiet zawiera: drewnianą ramę, otaczającą
fotolustro, słupki drewniane, które łączy klimatyczny
sznur oraz dodatki w stylu BOHO, wraz z tematyczną ścianką
w tle. Oprócz tego drewniane skrzynki, świece, zielone
dodatki, czy też kurtyny świetlne zadbają o klimat, który
jest nie do zastąpienia. Sprawdź i zarezerwuj! a
później…twórzmy idealną zabawę 🙂

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, jak pięknie może wyglądać nasza usługa, która doda uroku, aby Twój dzień stał się “jak z bajki”. Warto zadbać o kilka dodatków jak: świecący ledon, czy napis LOVE w wersji pisanej. Dysponujemy dwoma rodzajami napisów, o których możesz przeczytać tutaj.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.