czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Napisy MIŁOŚĆ

Pisany napis żarówkowy

Napis MIŁOŚĆ, czcionka pisana

Przejdźmy do prezentacji HITu 2022! Czym jest pisany napis MIŁOŚĆ. Czcionka pisana robi ogromne wrażenie! Wielkość naszego napisu w literce “M”, zaczyna się od 120 cm, a kończy, w literce “Ć” na 80 cm. Całkowity rozmiar napisu po jego złożeniu wynosi, aż 480 cm, w połączeniu z dodatkowym sercem LED, potrzebujemy około 6 m. 

 

Barwa żarówek jest przyjemna dla samego oka. Moc żarówki to 3W. W gratisie, przed każdą usługą dajemy kilka zapasowych. Napis MIŁOŚĆ staje się “must have” Twojego przyjęcia weselnego. Dekoracja, która sprawi w zachwyt nie tylko Was, również zgromadzonych gości. Sesja zdjęciowa, przy takim napisie dekoracyjnym może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Przeważnie napis montowany jest w ciągu 20 minut.

Chcesz więcej? Zapytaj o kilka zdjęć z realizacji.

Przy takim pakiecie, zawsze udzielamy RABATU.

Przejdź do stopki i zobacz wszystkie Nasze atrakcje.

atrakcje weselne czas na was najlepsze atrakcje na twoje wesele nowy sacz promenada zielone wzgorze jacicowka

Możesz uchwycić pewien moment, który zapamiętasz do końca życia, a to wszystko dzięki napisowi MIŁOŚĆ, w wersji pisanej. Podświetlany napis oferujemy wraz z jego montażem oraz transportem. Warto nadmienić, iż po “skręceniu” jego na miejscu, nie da się go przenieść – bez konieczności jego rozkręcenia. Napis MIŁOŚĆ na pewno nie pozostanie niezauważony.

 

Na co zwlekasz? Terminy na rok 2022/2023 powoli dobiegają końca. Mamy dużą ilość zapytań właśnie o ten napis. Zalecamy złożyć zapytania ofertowe, w zakładce “kontakt” – nic nie tracisz, ofertę przygotujemy dopasowaną pod Twój termin oraz miejsce domu weselnego – zupełnie ZA DARMO! Nowoczesny design napisu MIŁOŚĆ idealnie wpisze się w niejeden styl, nastrój organizowanego przyjęcia: pałacowy, rustykalny, boho, czy glamour.

czas na was atrakcje weselne gospoda nad raba biale lugi gorlice nowy sacz nowy sacz nawojowa wielopole kwiat lotosu
Napis drukowany, biały

Napis MIŁOŚĆ drukowane

Kolejnym naszym napisem do zaoferowania w czcionce tym razem DRUKOWANEJ. Napis MIŁOŚĆ, a raczej jego pojedyńcze litery mają wysokość 100 cm, często Państwo Młodzi dobierają serduszko do estetycznego podkreślenia wyglądu. Możesz sprawdzić efekt na zdjęciu przedstawionym obok. 

 

W podstawowej wersji wynajmu, napis MIŁOŚĆ nie posiada serca. Dekoracja sprawdza się, jako główny walor estetyczny parkietu, stołu pary młodej, czy też atrakcja w kąciku fotograficznym.

Facebook

Przejdź do Naszego serwisu społecznościowego. Znajdziesz więcej zdjęć, filmów z Naszych realizacji.

Instagram

Kolejnym naszym źródłem przekazu informacji oraz kanałem dotarcia do klientów jest Instagram.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.