czas na was logo atrakcje dekoracje weselne
Kim jesteśmy?

Jedyne i niepowtarzalne atrakcje weselne

Jesteśmy firmą, która zajmuje się uatrakcyjnieniem Waszych niesamowitych przyjęć. Posiadamy szeroki wachlarz, w postaci licznych atrakcji oraz dekoracji weselnych, popartych długim doświadczeniem. Ciągle się rozwijamy. Z roku na rok posiadamy coraz większy asortyment. Trendy się zmieniają, a My nie pozostajemy w tyle! Sprawdź, co nowego u Nas i zarezerwuj swój termin.

Gdzie świadczymy usługi?

Nasz zasięg

Często jesteśmy pytani o zasięg oferowanych usług. Wychodzimy na przeciw wszystkim klientom. Usługi świadczymy na terenie całej Małopolski oraz woj. Podkarpackiego.

 

Jeśli jesteś z okolic miejscowości: Kraków, Tarnów, Gorlice, Nowy Targ, Bochnia, Wieliczka, Myślenice, Rabka-Zdrój, Mszana-Zdrój, Limanowa, Nowy Sącz, Grybów, Krynica-Zdrój, Rytro, Brzesko, Bobowa, Barcice, Wielopole, Jasło, Krosno, Dębica, Wojnarowa, Łyczana, Sienna, Gródek nad Dunajcem, Łabowa, Berest, Moszczenica lub jesteś z okolicznych miejscowości Nasza oferta jest dla Ciebie!

0 +

Dostępnych atrakcji weselnych

0 +

Lat w branży weselnej

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.