czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Fontanna iskier

Fontanna iskier

Iskry sceniczne - różne zastosowania

Pierwszą i najbardziej rozchwytywaną sytuacją, w której używamy iskier scenicznych jest pierwszy taniec. Sytuacja, w której odpalamy 4, a może 6 rac na wesele to niesamowity efekt wizualny. Twoi goście wpadną w wielki zachwyt. Następną sytuacją, w której Nasi klienci używają fontanny iskier jest wjazd tortu weselnego. 

 

Efekt można wzbogacić ciężkim dymem. Dobrze wykonana usługa zapiera dech w piersiach. Koncepcja wykonania usługi w postaci wyrzutni iskier nie ma granic. Wszystko zależy od Państwa fantazji. My, jako usługodawcy tylko czekamy na nowe wyzwania!

Zapalniki trwają około 1 minuta 30 sekund.

Zapalniki, jakie możemy znaleźć: 2,3,5 metrów.

Absolutnie! Iskrowniki działają bezprzewodowo.

Ilość dowolna. To Ty decydujesz, ile chcesz sztuk.

pirotechnika na wesele iskry sceniczne fontanna iskier na wesele pokaz wieczony ciezki dym czas na was dekoracje atrakcje weselne fotolustro nowy sacz nawojowa labowa grybow gorlice ropa

Jak widzisz możliwość zastosowania efektu pirotechnicznego nie ma granic. Chcąc pokazać coś nietuzinkowego jest to idealne rozwiązanie. Na rynku posiadamy 2,3,5 metrowe race, które wybierzemy w zależności od kontekstu użycia.

 

2 metrowe będziemy używać na sali weselnej podczas tańca lub wjazdu tortu, chyba że mamy dostępny wyższy sufit. 3, bądź 5 metrów warto zastosować, jako pokaz wieczorny na zewnątrz. Skoro wspomnieliśmy to przybliżmy temat wieczornego użycia iskier. Kolejną z sytuacji jest pokaz wieczorny z użyciem fontanny iskier oraz zimnych ogni dla gości. Zobacz zdjęcie powyżej.

heksagon drewniany styl boho wynajem dekoracji atrakcji weselnych czas na was fotolutro nowy sacz zobacz jak wyglada osoby ciezki dym fontanna iskier pirotecnika iskry sceniczne
Styl rustykalny

Drewniany heksagon

Ścianka weselna, w kształcie heksagonu to najnowszy trend. Rustykalny heksagon, jako nazwa oznacza sześciokąt. Łuk idealnie sprawdza się jako fotościanka lub tło za Państwem Młodym.

 

Nasza usługa zawiera również dekoracje. Co mamy na myśli? Biały materiałowy tiul oraz dwie części kwiatów, służących, jako kompozycja, gdzie konfigurację zostawiamy Państwu. Montaż dekoracji zajmuje kilka minut. Zapraszamy do rezerwacji wszelakiej maści atrakcji.

Facebook

Przejdź do Naszego serwisu społecznościowego. Znajdziesz więcej zdjęć, filmów z Naszych realizacji.

Instagram

Kolejnym naszym źródłem przekazu informacji oraz kanałem dotarcia do klientów jest Instagram.

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.