czas na was logo atrakcje dekoracje weselne

Napis KOCHAM

Nowość na rynku!

Napis KOCHAM w wersji pisanej

Do naszej oferty w ostatnim czasie trafił niesamowity napis dekoracyjny. Starając się o ciągły rozwój, dysponujemy napisem KOCHAM, lecz w wersji pisanej. Nietuzinkowa atrakcja zadba o przepiękną dekoracje Twojej sali weselnej. Nowa atrakcja rośnie na miano “THE BEST” przyszłego sezonu. 

 

Masz ochotę poznać coś nowego, co zaskoczy Twoich gości? Napisy “LOVE” odchodzą powoli w zapomnienie, sprawdź, co czeka na Ciebie z “Czas na Was!”. Napis KOCHAM może służyć, jako miejsce do wykonywania sesji fotograficznej.

Oczywiście, masz inny pomysł na wykorzystanie napisu? Napisz!

Usługi świadczymy na terenie Małopolski oraz Podkarpacia.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe lub napisz na Facebook’u!

Przejdź do zakładki “Galeria” i sprawdź 🙂

czas na was napis kocham w wersji pisanej atrakcje na twoje wesele nowy sacz tatnio NOWOSC

Jak wygląda technicznie nasza usługa? Decydując się na napis KOCHAM, napisz do Nas. Kroki rezerwacyjne przedstawiamy w wiadomości prywatnej. Nie pobieramy kaucji. Częste pytanie, jakie otrzymujemy to, czy Wasz napis KOCHAM może stać na zewnątrz? Jasne, zgadzamy się na określonych warunkach np. w altance, czy zadaszeniem. Czy napis może zostać również na poprawiny? Tak, jak najbardziej! Mogą Państwo liczyć na rabat 🙂

 

Chcesz, aby Twoje wesele miało wyjątkowy klimat? Nasz napis będzie idealnym dodatkiem. Wynajem podświetlanych liter żarówkowych na weselach, to ostatnio ogromny BUUM! Mnóstwo narzeczeństw, planujących wyjątkowy dzień swoich zaślubin i przyjęcia – to oferta dla Was!

Lokalizacja

Nowy Sącz, Tarnów, Grybów, Gorlice, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno, Nowy Targ

Telefon

+48 572 380 371

Godziny pracy

pn-pt: 7:00-20:00

Kilka słów o Nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem atrakcji & dekoracji na wesele, ślub, czy też zaręczyny. Obsługujemy piękne, nietuzinkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Dostępność terminu

Czas na Was! Tak brzmi nazwa naszej firmy. Nie czekaj, aż ktoś inny zarezerwuje Twoje wymarzone atrakcje, tylko kliknij przycisk poniżej!

Atrakcje weselne Nowy Sącz

Copyrights © Czasnawas | Wszelkie prawa zastrzeżone.